Gulbenē attīstās bērnu apģērbu zīmols CIBRIC

Gulbenē jau apmēram 1.5 gadu lēnām, soli pa solītim tiek veidots bērnu zīmols “Cibric”.

Kas ir CIBRIC? Tas ir bērnu apģērbs un attīstību veicinoša rotaļāšanās mazuļiem no dzimšanas līdz 7 gadu vecumam. Zīmola vadošais motīvs ir Latvijas mažos mītošie dzīvnieki, sastopamie augi un dabas krāsas. Nelielajā uzņēmuma darbības laikā jau ir tapuši apģērbi pašiem mazākajiem – bodiji, bosiku bikses un plānie džemperīši. Meža zvēru zīmējumus rada pati zīmola autore Egija Kliesmete un tad, tos grafiski apstrādājot, sietspiedes tehnikā pārnes uz mazuļu apģērbu.

Zīmola veidotāja ir saimnieciskās darbības veicēja Egija Kliesmete, kas attīstot savu uzņēmumu 2020./2021. gadā realizējusi projektu “Iekārtu un instrumentu iegāde Egijas Kliesmetes dizaina studijas konkurētspējas paaugstināšanai un jaunu produktu radīšanai”, Nr. 20-07-AL05-A019.2103-000002.

Projekta ietvaros tika iegādāts vakuuma gaismošanas galds, žāvēšanas režģis, overloks, gludināšanas sistēma, portatīvais dators, 3 izmēru sietspiedes drukāšanas sieti un papildus drukāšanai nepieciešami instrumenti.

Projekta kopējas izmaksas: EUR 10905.56. Publiskais ELFLA finansējums: EUR 7633.89

Projekts tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” un pamatojoties uz biedrības “SATEKA” izstrādātās sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju 2015.- 2020.gadam ietvaros.

Informāciju sagatavoja Egija Kliesmete