SIA “Kalguma” attīsta uzņēmumu un pilnveido ražošanas procesu

 SIA “Kalguma” veikusi kokapstrādes uzņēmuma attīstības un kapacitātes stiprināšanas pasākumus, pilnveidojot ražošanas procesu un uzlabojot ēkas funkcionalitāti komercdarbības vajadzībām.

Šobrīd SIA “Kalguma” veic dažāda izmēra Eiropas standarta koka palešu izgatavošanu, gatavo produkciju eksportējot uz dažādām Eiropas Savienības valstīm. Lai attīstītu darbību šajā jomā, ar finansiālu atbalstu viena no uzņēmuma apsaimniekotajām ēkām ir pielāgota saimnieciskās darbības vajadzībām, sagādājot stikla pakešu logus un ierīkojot industriālos (paceļamos) vārtus. Ir iegādātas arī iekārtas – zāģlentu asinātājs un zāģzobu izlocīšanas iekārta, kas ļauj efektīvāk organizēt ražošanas procesu uzņēmumā un vienlaicīgi piedāvā arī citiem saimnieciskās darbības veicējiem papildus pakalpojumu – zāģu lentu uzasināšanu.

Projekta aktivitātes īstenotas laika posmā no 2019.gada maija līdz 2020.gada februārim.

Projekta (Nr.19-07-AL05-A019.2103-000010) “Uzņēmuma SIA “Kalguma” attīstības un kapacitātes stiprināšana” kopējās attiecināmās izmaksas ir 9870,90 EUR, no tām Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) publiskais finansējums ir 6909,63 EUR un uzņēmuma līdzfinansējums 2961,27 EUR.

Artūrs Biezais, SIA “Kalguma” valdes priekšsēdētājs