Izzinošs un praktisks apmācību cikls “Augam darot” – pirtniekiem un skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem

Lai sekmētu pirts un ķermeņa procedūru pakalpojumu sniedzēju, ārstniecības augu audzētāju, pārstrādātāju un to produktu ražotāju, kā arī vietējo mājražotāju un stādu audzētāju saimnieciskās darbības uzsākšanu, sekmīgu attīstību un profesionālu pakalpojumu sniegšanu,  Lauku partnerība “Lielupe”, biedrība “Sateka” un “Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība „Kaimiņi” kopīga projekta „Dabas spēks un pirts tradīcijas – sev, ģimenei un biznesam!” ietvaros, no šī gada 11.maija līdz 11.jūnijam aicina šo jomu pārstāvjus piedalīties apmācību ciklā “Augam darot”. 

Apmācību cikla ietvaros būs iespēja apgūt zināšanas, kas nepieciešamas lai reģistrētu saimniecisko darbību, uzsāktu grāmatvedības dokumentu kārtošanu, pārzinātu aktuālos nodokļu likumdošanas jautājumus, apgūtu minimālās higiēnas prasības, kas attiecās uz skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanu un reģistrāciju.

Dalībniekiem apgūstot mārketinga aktivitāšu nozīmi, būs iespēja sekmīgāk virzīt savu preci un pakalpojumu tirgū. Tāpat vērtīgas un praktiski izmantojamas būs zināšanas par savvaļas un ārstniecības augu ievākšanu, pareizu uzglabāšanu, izmantošanu un reģistrācijas kārtību.

Lai prasmīgi iekārtotu pakalpojuma sniegšanas vietu-pirti un tās apkārtni, noderīgas būs zināšanas par pirts ēkas dizainu, iekārtojumu un ainavas veidošanu tās apkārtnē.

Apmācību programma https://ej.uz/Progr_Augamdarot

Apmācību cikls notiks  Zoom tiešsaistes platformā. Pieteikšanās apmācībām līdz 7.maijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit https://ej.uz/lekcijucikls_Augamdarot

Apmācībām aicināti pieteikties interesenti no Jelgavas, Ozolnieku, Ilūkstes, Gulbenes un Daugavpils novadiem. Vietu skaits dalībai apmācībās ir ierobežots. Dalība ir bezmaksas.          

Vairāk informācijas par projekta „Dabas spēks un pirts tradīcijas – sev, ģimenei un biznesam!” aktivitātēm šeit  https://www.partneribalielupe.lv/index.php/leader-sadarbiba/dabas-speks

Uz tikšanos apmācībās!

Biedrība Lauku partnerība “Lielupe”
Biedrība “Sateka”
Biedrība “Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība „Kaimiņi”

Projekts Nr. 18-00-A019.333-000006 „Dabas spēks un pirts tradīcijas – sev, ģimenei un biznesam!” tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.