Solis pretī aktīvai vasarai!

Lai arī vēl nevaram apgalvot, ka vasarā varēs darīt visu, ko sirds kāro, taču dzīve rit uz priekšu un ikdienas situācijām, aktivitātēm un pasākumiem tiek rasti dažādi risinājumi, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Viens solis uz interesantāku vasaru – kļūt par brīvprātīgo! Aicinām kļūt par brīvprātīgo ikvienu, kurš vēlas savu brīvo laiku vasarā pavadīt lietderīgi, gūt gandarījumu, jaunu pieredzi un kontaktus, kā arī, iespējams, uzlabot vai attīstīt kādas savas prasmes. Ieguvumu no brīvprātīgā darba ir daudz vairāk, iepriekš pieminētie ir tikai daži no tā, ko cilvēks gūst veicot brīvprātīgo darbu. Tāpēc, ja vēlies piedzīvot lielisku pieredzi un sniegt savu ieguldījumu vietējās kopienas dzīves kvalitātes celšanā, tad pirmais – pieslēdzies tiešsaistes tikšanās pasākumam un pēc tam veic izvēli, kas ir tas, ko labprāt gribētu darīt šajā vasarā.

Otrdien, 25.maijā pl.18:00 tiek organizēta tiešsaistes tikšanās par brīvprātīgā darba iespējām vasarā Gulbenes novadā. Virtuālajam tikšanās pasākumam aicinām pieslēgties ikvienu novada iedzīvotāju, sākot no jauniešiem līdz senioriem. Links tikšanās pasākumam: https://ej.uz/brivpratigais_vasara

Tikšanās reizē tiks sniegts ieskats brīvprātīgā darba piedāvājuma klāstā Gulbenes novadā šajā vasarā, kā arī vēl daži jaunumi par brīvprātīgā darba īstenošanu novadā.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Bašķere
Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze”
Sabiedrisko attiecību speciāliste – lietvede