SIA Gardums top atvērtā virtuve un degustāciju zāle

SIA Gardums ir kūku bode Gulbenē, Rīgas ielā 71a, kuras pamatdarbība ir kūku un konditorejas izstrādājumu ražošana. Kopš 2022. gada uzņēmums savās telpās ir iekārtojis arī dāvanu veikaliņu, primāri atbalstot vietējos Gulbenes novada ražotājus un amatniekus.

Līdz ar LEADER projekta realizāciju, kūku bodes 3. stāvā tika labiekārtota atvērtā virtuve “Meistarnīca” un aprīkota ar virtuves mēbeļu komplektu un profesionālu virtuves tehniku. Pārējie labiekārtošanas darbi vēl turpinās, savukārt līdz ar 2023.gada janvāri būtiski paplašināsies SIA Gardums piedāvāto pakalpojumu klāsts – konditorejas meistarklases (ar vai bez svinībām zālē), degustāciju ekskursijas, telpu noma privātiem pasākumiem, tematiskie vakari un iespēja rīkot arī citas amatniecības vai skaistumkopšanas meistarklases ar ārējo meistaru piesaisti. SIA Gardums ir vīzija šo telpu padarīt par vietu, kur ikkatrs, tostarp arī darbinieki, varētu kļūt meistarīgāki vienā vai otrā jomā, vienlaicīgi labi pavadot laiku.

Projekta Nr. 21-07-AL05-A019.2103-000002 ”Atvērtās virtuves un degustāciju zāles aprīkošana jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai” kopējās attiecināmās izmaksas – EUR 23 072,00, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) publiskais finansējums – EUR 16150,39.

Projekts tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” un pamatojoties uz biedrības “SATEKA” izstrādātās sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju 2015.- 2020.gadam ietvaros.

Informāciju sagatavoja: SIA Gardums projektu vadītāja Baiba Bokmeldere