Dižprojekta 2022 balsojumam izvirzīts SIA “Pils Caffe” projekts “Stāmerienas pils Caffe”

Biedrība SATEKA nominācijai ” DIŽPROJEKTS 2022″ izvirzījusi SIA “Pils Caffe” projektu “Stāmerienas pils Caffe”.

Lai nobalsotu par SIA “Pils Caffe” projektu, līdz 28. februārim  Latvijas Lauku foruma Facebook kontā  vietnē  “DALIES” un spied “PATĪK” šim projektam. Lai balsojums tiktu ieskaitīts, jādalās un jāreaģē uz oriģinālo ierakstu Latvijas Lauku foruma lapā.
Konkursa mērķis ir popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER pieeju  un saņēmušas finansējumu. Jāatceras, ka galvenā nav projektu savstarpējā sacensība, bet gan lepošanās ar paveikto, sabiedrības informēšana par līdzcilvēku paveikto, iedrošinot arī citus aktīvai rīcībai.
Ar visiem Dižprojekts 2022 projektiem iespējams iepazīties https://ej.uz/Dizprojekts2022

SIA “Pils Caffe” mīlestībā uz ēdienu un Stāmerienas pili, ar LEADER projekta finansējumu, ir iegādājies aprīkojumu un izveidojis nelielu ātrās ēdināšanas brīvdabas restorānu “Valle” Stāmerienas pils parkā. Brīvdabas restorāna mērķis ir atbalstīt tūrisma pakalpojuma nozari un dažādot ēdināšanas pakalpojumus lauku teritorijā, piedāvājot kvalitatīvu ātro ēdināšanu, sadarbojoties ar vietējiem pārtikas ražotājiem, to produkciju integrējot multikulturālās ēdienu receptēs.

Dižprojekti ir vietējo iniciatīvu projekti, kas realizēti VRG darbības teritorijā ar LEADER ELFLA vai EJZF fonda atbalstu un kas ir teritorijas lepnums un aktīvo ļaužu darbības apliecinājums. Tas ir ikgadējs konkurss ar mērķi popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER pieeju. Galvenais motīvs ir lepošanās ar paveikto, sabiedrības informēšana par līdzcilvēku paveikto, iedrošinot arī citus aktīvai rīcībai.