Realizētie projekti – apkopojums pa teritorijām

Iedzīvotāju skaits uz 01.01.2015.Platība, haIesniegti projekti (skaits)Apstiprināti projekti (skaits)ELFLA finansējums EUR%Uz  1 iedzUz 1 ha
Beļavas pagasts165616934,00221045041,25%27,1992,660
Daukstu pagasts115016486,1014317946,62%15,6061,089
Druvienas pagasts5306757,409750356,66%95,0127,452
Galgauskas pagasts6799829,307637841,74%55,7313,850
Gulbene82751189,80824231970435%38,635268,704
Jaungulbenes pagasts11789055,409533728,44%28,6323,725
Lejasciema pagasts166133782,70211110444611%62,8813,092
Litenes pagasts105912735,7011950983,16%48,1434,003
Lizuma pagasts144310779,1016522196,52%15,3822,059
Līgo pagasts4197893,10529331,071%22,2701,182
Rankas pagasts144118387,0011415171,72%10,5290,825
Stāmerienas pagasts112813381,4013874173,78%65,7575,543
Stradu pagasts192617351,3011437045,74%19,2352,135
Tirzas pagasts96213045,7010872400,28%75,2605,550
Visa novada teritorija23507187608,005324024,33%1,0220,128
KOPĀ23507187608246127914390,7100%38,8994,874

Vairāk informācijas par realizētajiem LEADER projektiem katrā teritorijā apskatāma EXCEL dokumentā