Ieguldījumi kafijas grauzdētavas “Tīrs Miers” attīstībai

“Dabas Prieks” realizēts projekts Nr.18-07-AL05-A019.2103-000004  „Ieguldījumi kafijas grauzdētavas “Tīrs Miers” attīstībai” Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”,  rīcībā 1.1. “Mikro (sīko) un mazo uzņēmumu izveidošana un esošo attīstība”. Kopējās projekta attiecināmās izmaksas ir 7827.61 EUR ar publiskā finansējuma daļu 5479.32 EUR un privātā finansējuma daļu 2348,29 EUR.

Projekta mērķis – investējot uzņēmuma darbībā, veicināt uzņēmuma ražošanas un pakalpojumu attīstību un palielināt uzņēmuma konkurētspēju, sniegt iespēju novadā un apkārtējos novados dzīvojošajiem cilvēkiem izvēlēties kvalitatīvu un svaigi grauzdētu kafiju, kā arī pašiem klātienē apmeklēt grauzdētavu un iepazīt apburošo kafijas pasauli kā arī apgūt dažādas kafijas pagatavošanas prasmes.

Projekta realizācijas laikā iegādāts espresso aparāts, kafijas dzirnavas, kafijas refraktometrs, monitors, galda svari, benzīna ģenerators un termosi. Daļa pamatlīdzekļu attīstīs ražošanu un ražošanas kvalitātes kontroli un daļa pamatlīdzekļu ļaus uzņēmumam sniegt savus piedāvātos pakalpojumus pasākumos, kā arī pamatlīdzkļi ļaus attīstīt kafijas skolas darbību.

 

Informāciju sagatavoja:

Kalvis Lapsiņš

SIA Dabas Prieks valdes loceklis