SIA “RWW” LEADER “Dižprojekts 2019” konkursā iegūst II vietu!

Šī gada 5.martā Eiropas komisijas pārstāvniecībā Latvijā notika Latvijas partnerību balvas – LEADER “Dižprojekts 2019” apbalvošanas ceremonija. LEADER “Dižprojekta” konkursa mērķis ir popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas.

 Biedrības SATEKA izvirzītais LEADER “Dižprojekts 2019” – SIA “RWW” – “Iekārtu un instrumentu iegāde SIA “RWW” konkurētspējas paaugstināšanai un jauna pakalpojuma nodrošināšanai” 27 projektu konkurencē ieguva godpilno II vietu.

Projekta mērķis bija attīstīt SIA “RWW” materiāli tehnisko bāzi, lai veicinātu ražošanas efektivitāti, modernizētu ražošanas procesu un sekmētu uzņēmuma konkurētspēju, un piedāvātu jaunu pakalpojumu, kā rezultātā palielinātu uzņēmuma apgrozījumu un stiprinātu vietējo tūrisma nozari un ekonomiku. Projekta ietvaros uzņēmums ir iegādājies kokgriešanas kaltu komplektus, lentas slīpmašīnu, CNC frēzēšanas darba galdu, CO2 lāzergravēšanas darba galdu, iededzināšanas aparātu komplektus kokam. Pateicoties projekta realizācijai, SIA RWW ir pilnveidojis esošo pakalpojumu – automatizēta produktu personalizēšana, kā arī izveidoti jauni piedāvājumi – automatizēta koka detaļu ražošana un kokapstrādes meistarklašu organizēšana.

SIA RWW īpašnieki – Alise un Arvis Rubeņi – ir izveidojuši mūsdienīgu un interesantu kokapstrādes darbnīcu, kurā ne tikai paši realizē savas idejas, bet ļauj arī citiem iepazīties ar koku. Alise un Arvis piedāvā kokapstrādes meistarklases, kurās interesentiem ir iespēja izveidot savu darījumu no koka. Meistarklases tiek organizētas gan pašu darbnīcā, gan citviet un tajās piedalās dažāda vecuma ļaudis.

 “Dižprojekta” uzvarētājs tika noteikts summējot vietējo rīcības grupu balsojumu, Latvijas Lauku foruma ekspertu no visiem Latvijas reģioniem komandas balsojumu un  sabiedrības (sociālajos tīklos) balsojumu – katrai grupai piešķirot vienlīdzīgu 1/3 īpatsvaru. Sabiedrības balsojums tika noteikts pēc “Patīk” un “Dalīties” skaita Latvijas Lauku forumu sociālo tīklu profilos.

Mēs, Biedrība “SATEKA”, lepojamies ar uzņēmīgo Rubeņu ģimeni un novēlam, lai daudz radošu un jaunu ideju, ko īstenot, radot prieku sev un citiem!