Kulinārā meistarklase – Gruzijas virtuve

Ņemot vērā Ministru kabineta pieņemtā rīkojuma Nr.103 no 12.03.2020, 4.5. punktā noteikto par publiski pieejamo pasākumu  rīkošanas aizliegumu un atcelšanu neatkarīgi no apmeklētāju skaita – šī gada 23.martā plānotā meistarklase TIEK PĀRCELTS UZ NEZINĀMU LAIKU. Par tās organizēšanu lūdzam sekot līdzi biedrības “SATEKA” mājaslapā un Facebook profilā.

UZMANĪBU!!! Gadījumā, ja nebūs pieteicies nepieciešamais dalībnieku skaits (vismaz 15) vai novada teritorijā būs konstatēts un izziņots Covid – 19 saslimšanas gadījums – PASĀKUMS TIKS ATCELTS! Par pasākuma atcelšanu tiks informēts katrs dalībnieks atsevišķi un informācija ievietota biedrības mājaslapā un sociālajos tīklos.

Aicinām Gulbenes novada interesentus –  tūrisma saimniecību pārstāvjus, esošos un potenciālos tūrisma uzņēmējus un tūrisma nozarē strādājošos, pieteikties BEZMAKSAS meistarklasei – “Kā uzlabot tūrisma piedāvājumu saimniecībās ar kulināro piedāvājumu. Pieredzes stāsts – Gruzija.”, kas norisināsies šī gada 23.martā,  no plkst.10:30, Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrā, Druvienā, Gulbenes novadā!

Ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots, meistarklasei jāpiesakās līdz šī gada 18.martam Jums piemērotākajā veidā – aizpildot pieteikuma formu – PIETEIKTIES, sūtot e-pastu (sateka@sateka.lv) vai zvanot (+371 26330257 – biedrības “SATEKA” birojs)!

Meistarklase norisināsies starptautiskā sadarbības projekta “Tūrisma attīstība. No tradīcijām līdz mūsdienīgam biznesam” (proj.nr. 18-00-A019.333-000012) ietvaros.

Pasākuma PROGRAMMA