Izveidota jauna lauku māja atpūtai pie dabas

Pašnodarbinātais Vilnis Zvirgzdiņš, realizējot LEADER projektu Nr.19-07-AL05-A019.2103-000018 “Kvalitatīva naktsmītnes pakalpojuma izveidošana, papildus piedāvājot izglītošanās iespējas biškopībā un medniecībā. Pakalpojuma piedāvājumu reģistrējot booking.com”, ir labiekārtojis lauku māju “Riesti”, kas atrodas meža ielokā, Līgo pagastā. Lauku mājas piedāvājumā ir nakšņošana, pirts un kubla izmantošana, kā arī makšķerēšanas iespējas. Tāpat iespējams iepazīties ar  bišu karalienes un tās saimes dzīvi. Klātesot saimniekam, ir iespēja izbraukt arī ar kvadraciklu un apgūt loka šaušanas prasmes. Pakalpojumu ir iespējams rezervēt arī booking.com.

             

Projekta mērķis bija kvalitatīva naktsmītnes pakalpojuma izveidošana, papildus piedāvājot izglītošanās iespējas biškopībā, medniecībā.

                Mērķauditorija – ģimenes ar bērniem, kuriem interesē veselīgs dzīvesveids, atpūta laukos pie dabas, izglītošanās iespējas; jaunieši, kas vienkārši nelielā grupā vēlas iepazīties ar medību vidi un izmēģināt loka šaušanu, apvienojot ar atpūtu pirtī, kublā un drošu nakšņošanu; pāri, kas vēlas atpūsties un pabūt divatā no apkārtējo acīm, dabīgā vidē, baudot romantiku.

                Projekta Nr.19-07-AL05-A019.2103-000018 “Kvalitatīva naktsmītnes pakalpojuma izveidošana, papildus piedāvājot izglītošanās iespējas biškopībā un medniecībā. Pakalpojuma piedāvājumu reģistrējot booking.com” kopējās attiecināmās izmaksas ir 7 650,00 EUR, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) publiskais finansējums 5 355,00 EUR .

                Projekts tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”  ietvaros, pamatojoties uz biedrības “SATEKA” izstrādātās sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju 2015.- 2020.gadam.

Lauku māja “Riesti” priecājas par saviem viesiem un aicina ikvienu interesentu izbaudīt tās piedāvātās iespējas!

Informāciju sagatavoja Vilnis Zvirgzdiņš