Līgo pagastā kopīgi atjaunots pontona tilts un tapusi dobe

Vasaras karstumā Līgo pagastā noritēja darbi pie pontona tiltiņa atjaunošanas un tuvējās apkārtnes labiekārtošanas. Aktivitāte varēja tapt pateicoties biedrības “Sateka” līdzfinansējumam, kurš tika piesaistīts, uzrakstot pieteikumu Mazo projektu konkursam ‘’Palīdzēsim viens otram!’’ un vietēju uzņēmēju un iedzīvotāju atbalstam ! Projekta vadītājas Kristīnes Bekmanes vadībā tika realizētas dažādas labiekārtošanas aktivitātes.

Pontona tiltam tika sagādāts un sagatavots kokmateriāls, lai atjaunotu margas un to balstus. Tika salabotas tiltiņa metāla daļas, kā arī nokrāsotas tā ārējās metāla pamata plāksnes. Pie pontona nu rotājas jauniestādītais pīlādzis kā aizsardzības un nepārtrauktības simbols. Nākotnē šeit iecerēts veidot dabas taku ar uzdevumiem, – gar tiltu līdz lapenei pagasta centrā. Kopumā projekta aktivitātēs iesaistījās 20 brīvprātīgie, darot dažādus darbus divu mēnešu garumā.

Projekta ietvaros tika izveidota arī dobe pagasta centra teritorijā, kurā savu vietu atrada skaistas un krāšņas bārbeles un iedzīvotāju audzētie un stādītie ziedu stādi. Dobes tapšanā nedēļas garumā iesaistījās aptuveni 15 brīvprātīgie iedzīvotāji, to uzrokot, aiznesot velēnas un sagatavojot augsni ziedu stādīšanai.

7.augustā pagasta iedzīvotāji un viesi pulcējās uz  simbolisku tilta atklāšanu, kuras laikā tas bija ietērpts svētku un gaismu rotā. Patiess prieks par rezultātu bija ne tikai pašiem, bet arī apmeklētājiem.

Paldies ikvienam par iesaistīšanos un atbalstu!

Projekta vadītāja Kristīne Bekmane