Par “Dižprojektu 2022” kļūst SIA “MultiSales grupa” īstenotais projekts “Apgrieztā māja Smārdes pagastā”

Latvijas lauku partnerību balvai “Dižprojekts” šogad tika izvirzīti 27 ilgtspējīgi, radoši un praktiski projekti no visas Latvijas. Tie ir vietējo rīcības grupu dižošanās stāsti, kuri iedvesmo vietējos iedzīvotājus reģionos rīkoties un īstenot vietējai teritorijai nozīmīgus risinājumus. Latvijas Lauku forums (LLF) konkursu rīko nu jau divpadsmito reizi ar mērķi lepoties un rādīt piemēru uzņēmējiem, pašvaldībām un iniciatīvu grupām. Šogad laureātu vidū ir projekti no Tukuma, Saldus un Rēzeknes novadiem.

 

Galveno titulu LEADER “Dižprojekts 2022 saņēma SIA “MultiSales grupa” īstenotais  projekts “Apgrieztā māja Smārdes pagastā”, kuru balvai izvirzīja biedrība “Partnerība laukiem un jūrai”.

Biedrība “Saldus rajona attīstības biedrība” lepojas ar konkursa “Dižprojekts 2022” otrās vietas ieguvēju un sociālo tīklu balsojuma uzvarētāju SIA  “ERTO prakse”, kas īstenoja projektu “Traumatologa – ortopēda privātprakses izveide Saldus novadā”  Saldus novadā.

Konkursa “Dižprojekts 2022” trešo vietu ieguva IK “Healthy Snacks” projekts “Veselīgu graudaugu uzkodu ražošana”, ko izvirzīja biedrība “Rēzeknes novada partnerība”. I

Vairāk par Dižprojekts 2022 var lasīt ŠEIT