Aicinām iepazīt Gulbenes novada sabiedriskās organizācijas!

Biedrība „SATEKA” aicina Gulbenes novada biedrību/nodibinājumu, apdzīvoto kopienu pārstāvjus, kā arī aktīvos novada iedzīvotājus, piedalīties divos BEZMAKSAS pieredzes apmaiņas braucienos “Iepazīsti savas teritorijas sabiedriskās organizācijas!”, kas norisināsies š.g. 24. un 27.septembrī Gulbenes novada teritorijā!

 Brauciena laikā tiks apmeklētas sabiedriskās organizācijas un aktīvās kopienas Druvienas, Lizuma, Lejasciema, Stāmerienas, Litenes, Stradu, Līgo pagastos un Gulbenes pilsētā.

Brauciena maršruti un dienas kārtība

Dalība pieredzes apmaiņas braucienā- BEZMAKSAS!

Pasākums notiks, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, tajā var piedalīties personas, kuras ir vakcinētas vai pēdējā pusgada laikā izslimojušas Covid-19 infekcijas slimību!

Ņemot vērā, ka VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, pieteikšanās pieredzes apmaiņas braucienam līdz š.g. 22.SEPTEMBRIM:

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību “SATEKA” var sazināties, rakstot e-pastu – sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs)!

Pieredzes apmaiņas braucieni norisinās projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/046 “Kopā veidota nākotne – tā ir Tava iespēja!” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.