Iesaisties un radi savu vietu!

Darba kārtība

Pieteikšanās 

Biedrība „SATEKA” aicina Gulbenes novada biedrību/nodibinājumu, apdzīvoto kopienu pārstāvjus un aktīvos novada iedzīvotājus piedalīties divu dienu praktisko ideju darbnīcā „Iesaisties un radi savu vietu!”, kas norisināsies š.g. 06.oktobrī no plkst.13:00 un 07.oktobrī no plkst.09:00  “Pakalniešos”, Stradu pagastā, Gulbenes novadā.

Praktisko ideju darbnīcas mērķis ir, darbojoties ideju ģenerēšanā un kopīgu mērķu izvirzīšanā sadarbībai ar pašvaldību, vairot dalībnieku savstarpējo komunikāciju, kas nākotnē radītu labvēlīgu vidi kopīgai sadarbībai, kā arī līdzdarboties vadlīniju un ceļveža izstrādē.

Ceļveža izveides mērķis ir apkopojot sabiedrības aktīvo personu viedokļus un priekšlikumus, radīt paliekošu vizuālu materiālu teritorijas pilnveidošanai un attīstībai, ko savā sadarbībā izmantotu vietējie iedzīvotāji un sabiedriskās organizācijas, veidojot sadarbību ar pašvaldību un citām organizācijām.

Savukārt, vadlīnijas tiks izstrādātas, lai uzlabotu sadarbību starp Gulbenes novada nevalstiskajām organizācijām, sabiedriski aktīviem iedzīvotājiem un Gulbenes novada pašvaldību, veicinot, ka pašvaldība pieņem lēmumus, kas balstās iedzīvotāju vajadzībās un nodrošinot, ka sabiedrības pārstāvji tiek iesaistīti lēmumu pieņemšanas procesā.

Praktisko ideju darbnīcu vadīs sabiedrības līdzdalības eksperte- Zinta Miezaine.

Pieteikšanās dalībai darbnīcā:

  • Sūtot e-pastu – sateka@sateka.lv, norādot tajā vārdu, uzvārdu un telefona numuru vai

  • Zvanot uz SATEKAS biroju – +371 26330257 vai

  • Aizpildot reģistrācijas anketu: ej.uz/ideju_darbnica.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību “SATEKA” var sazināties, rakstot e-pastu – sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs)!

Informācija par citām šī projekta aktivitātēm ir atrodama biedrības „SATEKA” mājaslapas „NVO” sadaļā.

Aktivitāte norisinās projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/046 “Kopā veidota nākotne – tā ir Tava iespēja!” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.