30.aprīlī – velo tūre Bānīša zemē

Ja esi ar VELO uz TU, tad 30.aprīlī piedalies sešu tematisku velo maršrutu atklāšanas pasākumā Bānīša zemē! Piedāvāsim 16 km vai 39 km garu velo ceļojumu kopā ar gidu.

Velo tūre Bānīša zemē piemērota gan draugu kompānijām un velo entuziastiem, gan ģimenēm ar bērniem, katram no dalībniekiem ļaujot izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko tūri  – 16 vai 39 kilometru garu. Abi no posmiem būs apļveida, kas sāksies un noslēgsies vienā no šaursliežu dzelzceļa līnijas “Gulbene – Alūksne” pieturas punktiem – Papardes stacijā (Jaunannas pagasts, Alūksnes novads, GPS 57.3070, 26.9971). Dalībnieku reģistrācija no plkst.13:00 starts braucienam plkst.14:15 reizē ar tvaika lokomotīves “Ferdinands” atiešanu no Papardes stacijas.

 Velo tūres maršrutā nomaldīties neļaus speciāls marķējums. Garākajā velo maršrutā būs jāseko norādēm ar sarkanu trīsstūri uz balta fona, taču īsākajā– ar ziltu trīsstūri uz balta fona, vai arī izmantojot GPX navigācijas failu viedtālrunī, kuru būs iespēja noskenēt pasākuma laikā. Kopā ar dalībniekiem velo maršrutā dosies arī gids, kas pastāstīs par apkārtnē redzamajiem objektiem, kā arī kopīgi plānotas dažādas jautras aktivitātes. Maršruta noslēgumā tiks izlozētas balvas pašiem aktīvākajiem velo dalībniekiem, kā arī atgūstot spēkus, ikviens tiks pacienāts ar smeķīgu Bānīša laupītāju putru!

Dalība pasākumā ir bez maksas. Lūdzam būt atbildīgiem un ievērot visus ceļu satiksmes drošības noteikumus, kā arī aicinām lietot aizsargķiveres (bērniem līdz 12 gadiem tās ir obligātas). Pasākuma laikā uzņemtās fotogrāfijas tiks izmantotas publicitātes vajadzībām.