Aicina iepazīt Kurzemes sabiedriskās organizācijas

Biedrība „SATEKA” aicina Gulbenes novada biedrību/nodibinājumu, apdzīvoto kopienu pārstāvjus, kā arī aktīvos novada iedzīvotājus 9. un 10.septembrī piedalīties BEZMAKSAS pieredzes apmaiņas braucienā “Iepazīsti Kurzemes sabiedriskās organizācijas!” !

Brauciena laikā tiks apmeklētas Kuldīgas un Saldus novados esošās aktīvās sabiedriskās organizācijas:

  • Biedrība “Mūsu ligzda” (Saldus novads) – piesaistot dažādus resursus, uzlabo vidi un spēcina vietējos cilvēkus Lietuvas pierobežas pagastos.
  • Biedrība “Mūsu vārds”, (Saldus novads) – tiecas būt vieds ciems, veidojot aktīvu kopienu, domā kā pagastu radīt ģimenēm draudzīgu un kā izmantot pamestu bērnudārza ēku.
  • Biedrība “Airītes stacija”, (Saldus novads) – ģimene, kura uztur un radījusi sabiedrībai pieejamu industriālā mantojuma objektu un caur aktivitātēm uzlabo kaimiņu attiecības un vietējo kultūras dzīvi.
  • Biedrība “Snēpelei” (Kuldīgas novads) – jauni cilvēki pārcēlušies uz dzīvi laukos un palīdz nodrošināt lielāko daļu kultūras dzīves pagastā.
  • Biedrība “Kurzemes kultūras mantojuma centrs “Kūrava””, (Kuldīgas novads) -veido ikgadējo Kurzemes stāstnieku festivālu “Ziv zup”, ar kūraviešiem var sadziedāt un sadejot, kā arī viņus var angažēt uz tradicionālām svinībām.
  • Demokrātijas kvartāls, (Kuldīgas novads) – telpa aktīviem cilvēkiem un nejaušām sarunām.
  • Biedrība “Kurzemes NVO centrs”, (Kuldīgas novads) – pilsoniskās sabiedrības zināšanu uzkrājēji un dalītāji, aktīvu iedzīvotāju un organizāciju izglītotāji un tīklotāji.
  • Nodibinājums “Mamma mammai fonds”, (Kuldīgas novads) – mantu maiņa, palīdzība krīzes situācijās, zīdīšanas konsultācijas un Facebook grupa, kurā tiek veicināta savstarpējā atbalsta kustība.
  • Biedrība “Kuldīgas Senioru skola”, (Kuldīgas novads)- otrā pašu veidotā (ne pašvaldības) senioru skola Latvijā, divu gadu laikā izaugusi ar vairāk kā 200 “studentiem”.

Dienas_kartiba_pieredzes_apmainas_brauciens_Kurzeme_2021_09-09-10

Dalība pieredzes apmaiņas braucienā BEZMAKSAS!

Pasākums notiks, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, tajā var piedalīties personas, kuras ir vakcinētas vai pēdējā pusgada laikā izslimojušas Covid-19 infekcijas slimību!

Ņemot vērā, ka VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, pieteikšanās pieredzes apmaiņas braucienam līdz  7.SEPTEMBRIM:

Plānotā brauciena dienas kārtība pieejama biedrības „SATEKA” mājaslapā www.sateka.lv un reģistrācijas anketas pieteikumā.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību “SATEKA” var sazināties, rakstot e-pastu – sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs)!

Pieredzes apmaiņas brauciens norisinās projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/046 “Kopā veidota nākotne – tā ir Tava iespēja!” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.