Līdz 15.februārim aizpildi anketu par savu dzīves vidi!

Biedrība SATEKA ir uzsākusi darbu pie biedrības darbības teritorijas attīstības stratēģijas izstrādes 2023.-2027.gadam.
Balstoties uz šo stratēģiju Gulbenes novada uzņēmējiem, organizācijām, iestādēm un iedzīvotājiem būs iespēja saņemt finansējumu savu vajadzību, mērķu īstenošanai un savas dzīves vides pilnveidošanai, kā arī attīstīt uzņēmējdarbību.
Stratēģijas izstrādes sākuma posmā veicam esošās situācijas apzināšanu, tāpēc aicinām Tevi veltīt apmēram 10 minūtes laika un atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem par Tavu dzīvesvietu.
Tavas sniegtās atbildes ir nozīmīgas, jo tās ļaus identificēt:
– vietējiem iedzīvotājiem nepieciešamo dzīves vides uzlabošanai;
– uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās darbības;
– atbalsta virzienus nākotnē.
Aptaujas anketu lūdzam aizpildīt ikvienu, kurš dzīvo vai strādā biedrības darbības teritorijā- visa Gulbenes novada teritorija.
Anketu lūdzam aizpildīt līdz 15.02.2023.
Esi aktīvs un iesaisties:
  • februārī un martā aicinām Tevi piedalīties sava pagasta/pilsētas Apkaimes sarunās (seko informācijai biedrības mājaslapā un sociālajos tīklos).
  • martā un aprīlī piedalīties sev interesējošajā tematiskajā fokusgrupā. Par grupu tematiskajām jomām un norises laikiem informācija vēl sekos.
  • maijā esi aicināts piedalīties biedrības SATEKA darbības teritorijas Attīstības stratēģijas 2023-2027.gadam prezentēšanas pasākumā un iesniegt priekšlikumus, komentārus, ja tādi būs. Par pasākuma norises laiku informācija vēl sekos.